| xKoRy a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste jocuri tari cu rezolutie buna ca metin2.Idei?

6 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Vrei jocuri tip MMO? Incearca Perfect World,Battle of the Immortals, Aion, Lineage 2.Ai mare grija cu aceste jocuri, pot sa-ti distruga o gramada de prietenii...

| Skillzx55 a răspuns:

Battlefild3,COD:ModernWarfer3,Battle of Imortals, 4Story, AirRivals (dar Battle of Imortals si 4Story is cele mai asemanatoare cu metin)

| xKoRy explică:

Pe 4 story il stiu si pe perfect world da pe celelalte nu

| TheCody a răspuns:

Daca ti se pare ca metin2 are rezolutie buna atunci clar ca s-au dus pe apa sambetei gamerii de alta data.

| Ynferno a răspuns:

4STORY E UN JOC asemanator cu mt2, insa poti sari, ai alte caractere, poti inota etc. http://www.4story.ro/? kid=a-23333-02233-1105-b350717d de aici il poti descarca si inregistra. Sper ca team putut ajuta. Plizz funda.

| KiduScene a răspuns:

Incearca lineage, world of warcraft ( wow ), 4story poate thinking