| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vad parerile dv-oastre...

Eu cred ca in cativa ani 10-20 vor fi mormane cu monitoare (din astea subtiri) nu mai imi aduc aminte cum se numesc LCD thinking) plasme etc
Voi credeti ca in cateva zeci de ani o sa revina monitoarele cu tub plasme etc?
Alea orice tib " televizor monitor orice" tineam pe putin 10-20 ani

Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum sunt televizoare si monitoare led, lcd, 2D, 3D. Cele vechi incep sa dispara si in viitor televizoarele 3D vor domina cel mai mult. M-am mirat cand am auzit tehnologia 5D si 7D cu cinematograful, puteau sa puna 4D dar ce sa le faci vor evolutiona in continuare.

| eXcisioN a răspuns:

Eu cred ca in 10-20 de ani o sa se inventeze chestii mult mai interesante si calculaotarele o sa fie uita-te de toata lumea, cand o sa se inventeze alte electrocasnice. Asta e parerea mea

| AndriciTpu a răspuns:

Ma scuzati de greselile de gramatica

Corectari " tib = tip " altele

| AndriciTpu a răspuns:

Nu eu am refer ca monitoarele astea noi lcd sunt facute sa tina 2-3 ani cam toate sunt asa iar cele cu tub de obicei tin foarte mult 10-20 ani

| Cedry2k1995 a răspuns:

Nu cred asta. pentru ca asta ar insemna sa involuam ceea ce nu e prea binehappy