| BumtSii a întrebat:

Vreau si eu multe statusuri; x.De tristete si de dragoste.Si nu numai.Nu conteaza de carelove struck.

Fundita pentru cele mai frumoase care-mi placlove struckSi cele mai multelove struck

Răspuns Câştigător
| Mariiia a răspuns:

Friends are for ever. Boy`s are whatever

I have someone beside me anytime

Nu te gandi ca o sa gasesti ceva mai bun. atata vreme cat deja ai ceva magic langa tine

Imi reprosezi ca nu's la nimic atenta Uneori spui ca par suspecta Te contrazic si'ti zic ca nu'i asa Sunt atenta cum ai ajuns un nimeni in fata mea

De obicei te duci in cluburi de noapte, crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteste in aer, acesta e portret robot de fraier

Sa zicem. Gen eu pe tocuri, tu pe Nike. Ne completam perfect. ce sa mai

Dau rime coerente. te ard la sentimente. ti se pare un miraj. eu iti spun ca n`ai curaj. intra`n anturaj. fac ce fac si te scot din peisaj

Multe iti vor spune " Te iubesc, nu ma uita". insa doar eu iti voi spune " Uita`ma de vei putea"

Am o vorba care iarna asta te prinde bine: Ma pis pe tine chiar daca nu`mi plac rimele cu "-ine"

Simte, traieste, atinge. Zambeste

te-am dat pe spate cu al meu simt de copil teribil!

° Dragostea e tot ce ramane dupa atata vant si ploi
° E inima. imi spune ca vom ramane doar noi doi

Daca suferintsa are sa ma maturizeze. prefer sa raman copil

Incerc sa ascund sentimentul numit depresie. Si zambesc fals doar pentru o buna impresie

Fara tine sa zbor nu mai pot. Pulsul inimii imi sta in loc

si-au spus primul "Te iubesc"
Apoi "Mi`e dor de tine", "Fara tine nu traiesc"
Zambesc cand se vad, Plang cand se cearta
Si indiferent de fapta, ei se iarta si se impaca

N-ai sa mai gasesti una ca mine. Eu ca tine nu caut!

Uita de tot, uita de tot de lume. de sentimente. de suflete pereche. fii rece nu-l lasa pe el sa te intunece

Hey! hey! Stii ca`am stil. Te Iubesc! cu suflet de copiL!

Vreau sa zburam printre priviri false minciuni si ura lumii Sa inchidem ochii si sa zburam sa nu ne pese de ce spun unii

Sopteste-mi la ureche ca va fi bine Sopteste-mi la ureche ma ai pe mine!

Vreau sa te-ating. sa te simt. sa te-alint cum stiu doar eu
Tu ma faci sa visez. sa zambesc atunci cand mi-e mai greu

Am multe intrebari de pus. Multe raspunsuri de dat. Si multi oameni de uitat

Trec anii si toate clipele frumoase mor Unde-i fericirea mea Coae ca mi-e dor

Spun tot ce`mi trece prin cap Petrec, fac tot ce vreau spune`mi U secrete noi! chiar crezi ca-mi pasa? iubesc, zambesc din nou e tot ce conteaza

Iti cauti jumatatea si ti-ai cautat-o printre multi Majoritatea erau copii care se credeau adulti

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie e greu sa suferi si nimeni sa nu stie

Ti'a sunat ceasul de prima data cand te'am intalnit

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Uite site-ul meu preferat cu statusuri: http://sweety-things.weebly.com/. Sper să îţi placă.

| crisS a răspuns:

Uite aici un site ( e plin cu asa ceva )
http://sweety-things.weebly.com/

| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata. unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata.

- E semn ca ceii ca mine au dat strigarea, ca pentru cei ca noi soarele rasare seara

-Te doare, desi nu simti nimic e greu de-nteles cum ieri radeai cu pofta, azi nici n-ai forta sa zambesti

-Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut, amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult.

- Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?

-Totul trece dar nu totul se uita!

- uneori iti spune ca te vrea. uneori iti spune alceva uneori e mai bine asa. sa mergi mai departe sa lasi totul in urma ta.

- Pot zambi si fara tine!

-Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara!; x

- Te urasc pentru ca zambesti asa de frumos si. te urasc pentru ca mi-e dor de zambetul tau

-Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m`am schimbat. Dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat!

- Its' time for:"I don't care! " \:d/

- Si-ar fi mai simplu si mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori?

- Zambetul ei. nu-l poti uita nici daca vrei smug

- Zambeste frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si dai sperante.

- Sometimes hurts too much sad

-Mesajul meu trece de nori, se pierde`n univers. Pun suflet de cand am pus pe foaie primul vers.

-Uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe el sa te intunece oh go on

-Si va plange neincetat dorindu'si sa'l fi uitat, leganandu'i durerea o stea, o mangaie cu raza sa!

-Pentru a fi de neinlocuit, trebuie sa fii diferit!

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt love struck

-Cand te-am cunoscut am intalnit ce-am vrut, un suflet ca al tau asteptam de mult.

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice that says:goodbye! sigh

-Vreau sã fiu, tot ce tu iubesti love struck

-Sa nu crezi ca nu`s in stare sa tin pasu cu tine, Sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba Eu nu sunt rea... Sunt doar ca tine!

-Daca apuci sa o cunosti.nu e asa cum zic multi prosti love struck

-Invata'ma sa te pierd si dupa sa te am iar!

-Cand te`au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte!

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente!

-multi ma judeca dar nu stiu cum e viata mea. daca zambesc nu inseamna ca nu e grea!

-Certuri si impacarii deveneau chestii banale ca ne iubeam ca nebunii calcand orgoliu in picioare!

-Vocea ta nu ma mai atinge de mult! E aceiasi placa veche pe care m-am saturat sa o ascult! cred ca iti ajung laughing

| axelmatei a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ Orice doreste inima :D

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Now i am just me! c(cum ti se pare?)

| Izab3la a răspuns:

Am sUrOoRy AdV` ArE Cn ImI tZzInE pArTe…love strucklove strucklove struckhAiNe D fIrMa, PaNtOfI ca ToK…fItZeLe-Ss P prIMuL` lOk…FiTzE RoOz Sh SmEcHeRiThE…. pTr` Tn TzIN3 MiNtHe… xlove strucklove struckAlLa BaLlA pOrToKaLa FiTzZe RoOz IN StiLl GaBaNalove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struckVa UbEHhH bIthElE mElelove strucklove strucklove struckPtR mAdDY, yAyA, AnYtHA Shy aNNa Va UbEhh BiThElE mElElove strucklove struck
sunt fetita rea…
ai ceva impotriva mea?
hai incerca sa ma opresti….
ca te iau doar cu povesti

Simtsi cu Mory Fara Mn…
Lasa Baiathu Meu cu Poate Aja e Mai Bn.
PoOate cu Nici Nu Te`a Interesath`.
Tu o Sa Plangi. Iar Yo o Sa Rad.
Asa a Fost Candva….
Si p Tn Nu Te Interesa.
sUs PaHaRuL…. sAmPaNiA sa kUrGa…pTr ToAtE fEtElE kArE sTiU sa fAkA fRaIeRIi Sa pLaNgA…

crezi gresit, nu ma vei domina, asta e…independenta e gagica ta, eu te iubesc dar nu suport sa fiu controlata, e adevarat ma domini cateodata.pentru ca totusi asta e regula-n lume, dar crede-ma, o fata ca mine nu se supune.

toate fetele-s destepte
pe baieti i fac doar din cuvinte
avem stil avem vrajeala
ii bagam pe toti in boala.
dotate sau mai putin dotate
pe toti ii dam pe spate…
Sa traiasca fetele…care ii fac pe prosti sa sufere:X:X:X:X

P3 O FrUmZa De LaLeA ItT TrImIt GuRyTzA MeAh
PE O FrUnZa De TrIfOi Sa MiO TrImItZy UH InApOi :*:*:*8

Cand te uiti la mine` …
Plange sufletul in tine`…
Cel mai trist e ca nu ma poti avea…
Cand trebuia sa ma iubesti tu ai ales. o pe ea
AsTas Yo ShI n-Ai ke FaKe …
AjA ca laSa-Ma pace …
DaK o AleGi phE ea azTa eStE tRb ThA.
:p IaR daca M-alegi pe mene.
Intre NoI DoI se Va NaStE.
O dRaGoStE n ‘ eternitate. :X

~~~ Avem fite de la paris, ~~~
~~~ Suntem zane, ca dintr`un vis, ~~~
~~~ Avem pigmentu’ colorat, ~~~
~~~ Sh’sclipim ca un diamant ~~~