| Briliant_9707 a întrebat:

Vreau si eu niste creaati in samp facute cu mta de ex pe aero sf, gara sf, pdls, banca dati-mi niste siteuri de unde le pot luabig grin
2. Cum bag acestea in pawno am incercat si tot nu merge contactati-ma la id ionut_dinamovistu49 sau briliant_samp (mai mult stau pe ionut_dina.) ok mersi dau funda celui care ma ajuta:X:X

3 răspunsuri:
| Alexandru_7007 a răspuns:

Eu te ajut. iti zic id-ul unor scripteri foarte buni la samp:
Incearca id-urile: Fan_scoarta
deejay. urban
denys_umt2000
playboy_nes09
tunetu_bog.
Numai bine.

| adi500 a răspuns:

Eu sunt un mapper foarte bun si priceput. O sa iti dau add la amandoua messurile si sper sa am funda am cateva creatii.

| adi500 a răspuns:

Eu sunt un mapper priceput si o sa te ajut. Am cateva lucrari. O sa iti dau add la amandoua idurile de mess si o sa te ajut.