| AndruȘșca a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru conturi de imvu :d.
Nu am nicio idee thinking

Funda celui mai frumos nume love struck

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Anduu

| Digital112 a răspuns:

Pufulete laughing tare a? laughing (asa credeam si eu rolling on the floor)

| Daliutza a răspuns:

Una am si eu cont pe imvu si sa stii ca mi-am bagat numele si am avut mai multe variante de ales daca vrei faci asta daca nu idei am ...alesia sau alcmene sau cauta si uh nume p net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raimbow-Anduu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Microsof Office Word 2007 sau 2003, ia numele pe care l-am pui si vezi ca reprezinta,, FOSB'' sau cam asa... Este un semn YINH-YANG si o picatura. Sper sa iti placa... FUNDITAhee hee

| Micutza_2327 a răspuns:

Cele care incep cu V sunt cele mai frumoase: Vivianne, Vivia, Vivi, Veronica sau Veronika.