| Ellenaaa_3207 a întrebat:

Vreau si eu niste provocari pentru jocul : adevar si provocare!laughing... Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| MrWrestleMania a răspuns:

Sa sara pe una\unu, sa se sarue, sa faca flotari, sa stea in maini, sa nu mai joace laughing, sa se combine cu unu\una, sa se dezbrace de fiecare data cand vine randul lui\ei(sa dea ceva jos), sa dea din buric, sa faca tumbe, sa se rostogoleasca, sa faca ca animalele, sa iti dea ceva, sa loveasca pe cineva, sa stea in brate la cineva... etc. Sunt o gramada... sper ca te-am ajutat! big grin

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sa mestece creta,sa manance un gandac viu sau mort(sau sa puna limba pe el), sa bea otet, sa puna limba pe hainele(parul) unei persoane straine de la spate, sa manace ceara de urechi a altcuivalaughing, sa puna mana pe aia unui cainelaughing sper sa ajutewinking

| BlueBird a răspuns:

Pai pe saruturi ( frantusezc de ex laughing ) pe dezbracatelea laughing sa manance 20 de chipsuri sau ce aveti la indemana sa numere ( ceva stupid cum ar literele de pe o pagina laughing

| XastamikaX a răspuns:

Sa manance ardei iuti.Sa linga pe jos.Sa pupe un caine pe fundlaughing.