| ciresepeetno a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri de unde pot sa invat engleza rapid si gratuit.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Engleza nu ai cum sa inveti rapid si usor... Daca nu ai prins cat de cat din clasele mici... rau iti vine in viitor. Daca vrei cu adevarat sa inveti trebuie sa te apuci serios pe cont propriu, sa citesti mai mult si sa vezi filme cu subtitrare in engleza.

Nu sunt AS in engleza dar de la filme... chiar invat.
Incearca asa caci nu totul e usor in viata.

Succes!

| ciresepeetno explică:

Ps:Sunt in clasa a 6-a.Dar nu neaparat rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami add raymusic19 sasi dau link cu un curs eucor de 3.4 gb nu pot sasi dau ca cica promovez pirateria