| bebyInocent a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta(am un prieten si vreau sa ii arat ca nu ma intereseaza de le char dc is moara dupa el)si dc se poate niste avatare din alea cu texte da noi va rog dau funditabatting eyelashesbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Eu mi-as pune ceva muzica de pe youtube la status sa vada ca ascult o muzica vesele si ca mi-e undeva de el.De exemplu de la HI-Q DA MUZICA MAI TARE, sau Gasca mea, in orice caz ceva vesel pentru ca daca scrii ceva indiferent va intui de ce faci dar daca pui ceva vesel o sa-l enerveze.

| KirigayaKirito a răspuns:

1. Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.

2. Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

3. Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

4. Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti. Viata merge inainte!

5. Indiferenta este un concept care a fost creat pentru a ascunde in spatele sau atitudinile incerte.

6. Toate visele mi s-au spulberat, inclusiv cel in care eram impreuna. Nu vreau sa mai aud de tine. fundita? sper ca ti-am fost de foloswinking

| campanario a răspuns:

Ce preocupari au copiii la varsta asta. Nu'l bagi in seama si gata! Ce rost are sa pui statusuri si porcarii? Indiferenta e cel mai bun remediu! Daca areti ca esti indiferenta, prin statusuri, publicatii pe facebook sau orice alta retea sociala, o sa te ia drept disperata. Tu faci cum vrei. Pupici

| tyger a răspuns:

Www.Ystatus.ro gasesti si avatare si statusuri/mass-uri

| Visionfree a răspuns:

Copii din ziua de azi...
Pierdut chef, ofer recompensa.

| undertaken a răspuns:

Pai stsuri de indiferenta nu prea exista facute special. Dar poti inventa unele care sa-l doara(desi nu inteleg motivul). spre exemplu : Viata e prea frumoasa ca sa nu o traiesti! sau Sunt prea libera ca sa nu ma plictisesc.Ce vreti sa facem? sau Cum poti sa nu iubesti varaa.E prea geniala