| DependentaDeVise a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen "curcubeu in alb si negru" mai ciudate plz. Dau fundita maree!:X

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Eu nu sunt singura... sunt intr-o relatie de durata cu distractia si libertatea.

Joaca`te cu mintea lor sa uite cum ii cheama, cine sunt si ce vor love struck

Să începem cu începutul:de azi promit să uit trecutul.

Cand viata e Alb-Negru.Eu am tupeu' sa visez in culori!

"Am capu' printre nori, dar de aici e o panorama superbaaa!"

Viata nu e roz! Eu o vopsesc in verde! Am pierdut tot, deci nu mai am ce pierde!

9 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| rapidistzu a răspuns:

Nu imi stricati proasta dispozitie!
Dati-as cu buricu'n fruntelaughing

| rapidistzu a răspuns (pentru DependentaDeVise):

Care iti place mai mult, si esti fata sau baiat?big grin

| DependentaDeVise explică (pentru rapidistzu):

Sunt fata!happybig grin

| rapidistzu a răspuns (pentru DependentaDeVise):

AAAA scuze da ala cu buricubig grin ce zici da miai da o dunda ca am doar 3 si vreau sa ajung pe cineva chiar daca are a 100 si cvbig grin, daca nu-s de ajuns astea iti mai daubig grin