| Andreea_4752 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fete fitoase.

Răspuns Câştigător
| Tweety_5554 a răspuns:

Fitze gesturi si tupeu asta e talentul meu,Pe ecran da foarte bine o fetita asa ca mine

Ochi mari,guritsa mica trasaturi de papusica
Corp sexy, frumos lucrat, fund finuts usor bombat

Funda sau vot?

5 răspunsuri:
| Anutzushka a răspuns:

Ia de aici sunt cateva clopotelmonden.net/2010/02/statusuri-pentru-fete-fitoase.html

| Lilllith a răspuns:

Pai iti dau eu unul acum...m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe alor altora big grin. funda va rog

| Đϋffγ a răspuns:

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Daca tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS
• EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"
• Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"
• Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq ... tu de mine eu de altul.
• Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."
• Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
• "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
• Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
• Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !
• Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *
• -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
• - Ai plecat ? Ma doare-n pla . . Ne`ntalnim ? Nici n`o sa-ti zic "buna" !
• De azi azi iti spun "PA" . Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit . ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit !

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un lOoK d bad g!rl . O inim@ d goOd chiLd . Eu pot sa fiu ca si tine Oricand . dar tuh qa mine Nikiodata.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

E atata de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`Tzi se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj.

.Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce fki, nu te lasa c0ndusa tine mereu capul sus calca`i in pici0are d0oar asa vei fi maree`!

Spui ca e pustoaica si nu`tsi place asa , dar asa cum e ea ti-a furat inima . Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face mishto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca mashina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer,acesta este portret robot de fraier .

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu !

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat !

Nu mai e Ea Fetitza ce tacea!Astazi iti spune PA,ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dp` tne zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze.

N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Si daca` esti cumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!

.Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.

arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar.

Le pun conditii` la toti care` ma vor .Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor.

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala.

Poarta-te frumos cu ea.Ca e prea mica si nu stie ce vrea.Spune-i da cand spune nu.Cand zambeste,zambeste-i si tu.Cand greseste nu o certa.Ca e prea mica si nu stie ce vrea` !

•Si as avea multe sa-ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!•

Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu

Am cateva idei idei . Cine stie poate ies scantei

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Curaj sau doar 2peu Sa intri in jocul meu.

TotuShi ma admiRa,pentRu ca Sunt cOpil si am o lumE de Vis si Singura mea privireeil duCe'n parais!

Nu Ma Laud De Frumusetze Sh Nici De Mare Finetze.Am Yo Farmecu`Meu Asha Dupa norocu`Meu.Nu`s Mare Frumusetze Shy Nici Mare Tandretze.Dar Daca Ma Cunosti.Ajung Sa`ti Fiu Febletze:*

Ea e speciala fata de celalte si stii dc?Pt ca ea nu face ce face celalteEa iarta si imbratiseaza cu caldura oamenii la care tine.:X.Pt ea prietenii snt p primul loc!

Ea e diferita de Celelalte. ~E ca si cum n`ar interesa`o de cum Arata~ Ea nu face Eforturi sa fie placuta De cineva.Si de`aia Pare asa Naturala.[[;X]]

Hey tu!Nu e perfecta,nu e trista,nu e cea mai vesela.e doar pur si simplu EA

Renunta la metafore si epitete cretine...cand ele se bucura ca ai renuntat,da'i din cap si treci pe linia de start

?Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy?

Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •

niciodata nu e prea tarziu` ! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ,ridica doar degetu` mijlociu`?

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Chiar asa?!?Mai gandeste-te

Sa fiu perfecta?E ultimul lucru care mi l'as doriiMandra?Nu pentru ca nu imi place

Ia`ti ,ma liber de la stress.Si atata interes.Chiar nu vezi ca totul.E din ce in ce mai pervers?

Chiar crezy ca este atat de usor?Afla ca t inseli,scumpoOferi ura,invidie,rautate d asta vei avea parte.Dar eu n’am de gand sa tin asa ceva in suflet si stii dc?Pt ca noaptea vreau s m odihnesc

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu`

[[Si-ti mai spun ceva din ambitie,pastreaza-ma ca sunt pe cale de disparitie]]

Pff mai sti atunci cand m'ai vandut cand ai avut ocaZia?Eu nu t vad,scumpethe te dau degeba.Nu regreta ce ti-am sp pana acum.Pt ca tot c am zis era din suflet

Nu stiu ce respecti tuh dar eu nu respect persoanele care atunci cand ai mai mare envoie de ele isi dau refresh la caracter

Ai grija ce faci, actiunile devin obiceiuri. Ai grija ce obisnuiesti sa faci, obisnuintele devin caracter. Analizeaza-ti caracteul, iti devine destin!

Viata cateodata e in alb si negru...dar port mereu la mine o cutie de carioci!

Acuma zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p drost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

Multi imi gasesc defecte.Impresii in cap .Zi de zi cate`un fraier se crede baiat de baiat

Ceea ce il usuca pe tati meu de bani E pustoaica lui de 17 ani

Stilul ei pervers te fenteaza tot mai des ,te intrebi . oare ce nu a mers?

Parca n-are niciun defect, Cand se instaleaza seara, ea ii da efect. Si mi se pare corect, E o munca sa te mentii frumoasa. Respect.

ma vrei nu? dar iti zambesc si'ti spun bye bye!

.Fii falsă`!Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers!Toată lumea joacă pe interes!

Imi Reprosezi ca snt fitsoasa,plina de impresii si nici pe departe sa ating perfectiunea.Dar cum se face ca tot dupa fundu` meu esti!?

Te da pe spate cu-al ei stil de copil teribil.

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jucat cu o papushik ce sentimente imita.

nu puteam fi inocenta intr-un mediu violent

Nu Ma Supar Din Contra Sunt Chiar Fericita K Daca Eram Un "Nimeni" Nu Eram Atat De Barfita ! Castig Orice Meci,Pe Scena`ti Dau Scor Iar Daca o Dau In Bara Am Grija Sa Fie Bara`gol

Pune STOP cand te streseaza explica`i ca exagereaza nu`ntselege? abereaza? spune`i PA si se calmeaza!

.[Fata: Crimanala,sentimentala,afacere ilegala, Senzuala, profesionala, treaba e km temporara]

Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!

Ea nu te minte, arata ce simte! Vorbeste cuvinte intelese de Ea.

Stii cum e?! In viata nimic nu e perfect!

InOcenTza` din mIne` iTzi jOaca feSte`

~ [ ] Nu esti decat un pusti de bani gata Sponsoru e tati vezi ca stie fata [ ] ~

Sa-ti ofer putin timp din timpul meu .

Ma joc cu tine , devii nervos,chiar ai luat-o in serios ?

Poate lumea minte sau poate nu. Dar trebuie sa tii minte: EU NU SUNT TU!

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Sa taci cand vorbesc eu! Nu'mi place sa minti atat timp cat mint si eu! Nu'mi place sa imi spui "Pa"! Nu uita-asta e replica mea!

Lasa-i pe altii sa se agite, so what? Nu conteaza cine comennteaza! Iar daca esti pe faza o sa vezi ca nu ma intereseaza!

Fii eleganta , Nu te vinde pe nimic,Sofisticarea. Este cea mai agresiva forma de feminitate.

•»Educata de destin.•Simt mult si arat putin.

•Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin•batting eyelashes

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!love struck

| Andreea_Icob_1997 a răspuns:

Iti dau eoo dca vrei?