| νєησм a întrebat:

Vreau si eu o parere despre contul meu de metin2gx daca e sa imi spuneti niste schimbari caruia i-as putea sa-i fac orice sfat de bine venit si nu spuneti ca ma laud cer doar o parere va rog cei care vor sa isi bata doar joc ii rog sa nu raspunda deci sa va dau ceva detalii despre cont:

Lvl 80
Rasa de caracter:Razboinic
Sabie sirius+9 25% Semi-Om, 12Inteligenta, 8 tarie
Otel+9 3000 pv 10% sabie, 15%pumnal, 10% 2 maini
Bratara de abanos +9 3000 pv rezistenta la magie 10%, rezistenta la foc 10%, rezistenta la vant 6%
Colier de ametist 3000 pv (si inca 3 porcarii da nu le mai tin minte)
Cercei de abanos 10%Semi-Om 20% viteza de miscare si inca 2 bonusuri care nu le mai stiu
Papuci pasarea de foc 3k pv si inca 3 bonusuri care nu le mai stiu
Magie:Corp
Magii evoloate la max (P):Aura Sabiei, Incizie Tripla, Izbitura, Vartejul Sabiei
Loc de crestere:V3 (Grota exilului)
Paguba Magii (Fara Critica)
Vartejul Sabiei:10345-11345
Incizie Tripla:4567-5143
Izbitura:8768-9567
Paguba magii (Cu critica)
Vartejul Sabiei:16567-17234
Incizie Tripla:10789-11345
Izbitura:15456-16023
Culoare par:Rosu (Nu stiu daca are importanta)
Puncte status:90 puncte la Vit(Viata), 90 puncte Str(Atac), 34 puncte Dex(Aparare), 12 puncte Int(Pm).
Si cam atat pentru intrebari dati add la iD-ul de mess:geo_blondu2010
Funda.

Răspuns Câştigător
| MusicMyLife a răspuns:

Contul e de vis! BRAVO! Se vede ca te pricepi. Multa bafta in continuare

2 răspunsuri:
| geo1200 a răspuns:

Ai putea sa schimbi bratara si cercei ar fi buna una de aia de 54 nu mai stiu cum ii zice big grin si cercei la fel toto de aia big grin si iti pui u bonusuri aparare semi om etc pv ale alea hai ca te pricepi dac ai alea pe tinewinking in rest acu ai putea pune pe tine un scut de 70 +9 adica ala de 61 la +0 sti tuwinking fundita pliz

| boss1234 a răspuns:

Www.bijuteriifreemetin2gx.yolasite.com Salut.am gasit un site care iti da marmura.Intrati.Miam facut baii an sange +9 ca am dat pe 5 marmuri incercati