| Kidaa_9827 a întrebat:

Vreau si eu status frumoasee!love struck
nume pentru hi5!love struck
idei de pozee >; d<
dau funditaaa;;]love struck

Răspuns Câştigător
| xSp0nge a răspuns:

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…

• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

Dragostea se naste cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima. A mea s-a nascut, a crescut si s-a terminat...

Nu iti fie teama, in dragoste se merge la risc. Depinde de noroc! Arata - ti sentimentele cat esti in viata pentru ca dincolo de moarte poate fi prea tarziu…!

Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…

Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving…

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta…

Cum ti se par?

3 răspunsuri:
| CrEaTzZza a răspuns:

 Nu dispera cind soarta te apasa
Si nici nu plinge de-al tau destin
Caci dupa un chin viata-i mai frumoasa
Cum dupa ploaie ceru-i mai senin.;-x

 Trăieşte clipele intens
Chiar când nu eşti înţeles,
Curajos, dar visător,
Găseşti pasul următor ::love struckx
 prietenia este un ocean
pe care multi vor sa il treaca
dar pan` la malul celalalt
majoritatea se ineaca puppy dog eyes

 Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.
 tu ai ras, eu am plans
oare nu e de`ajuns?
m`ai minitit
nu mai pretzuit
Tu n`ai stiut cat te-am ubyt :X

 Nu distrug visele… injectez speranţă!

 Dacă plângi pentru că soarele a dispărut din viaţa ta,
o Lacrimile te vor împiedica să vezi stelele…

 • Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Albastrii' sa Nu'i Iubesti? •

 Si cand crezi ca nimic nu-si mai are rostul,
o Apare cineva si schimba totul

 In time I learned to shut up and stick their heads up and look at cap.Intotdeauna inainte.Niciodata not know what you expect. I learned that you can switch to life within minutes of the endowed not even know you.
o Cu timpul am invatat sa tac si sa bag la cap.Intotdeauna capul sus si privirea inainte.Niciodata nu stii ce te astepta. Am invatat ca viata iti poate fi schibata in cateva minute de oamneii care nici nu te cunosc.

 Viata e la fel cum ai interpreta___Un solo de Chitara__Invatand stiinta intrumentului__Pe masura ce canti__!

 Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste

 A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.
o Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor

 Nu mi-am aratat si nu imi voi arata niciodata suferinta! Zambesc mereu, si nu imi pierd credinta!

 M-am săturat să mint, să mă prefac, să fug şi să rănesc, iubire să nu găsesc, am decis să fac ceva inteligent, să uit complet şi să trăiesc pentru moment!

 Si timpul trece, mintea uita, inima tine minte. Fapte sau citate uitate prin cuvinte. Am invatat ca daca vreau trebuie sa dau. Si daca nu mi se raspunde inapoi trebuie sa iau!

 Unii prieteni intra in viata ta cu un motiv. iar altii doar pentru un anotimp...:-|

 Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama!, dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna.

 Incearca sa razi si tu de viata.nu lasa numai viata sa rada de tine.

 Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungle

 O viata- ntreaga, alb si negru, S-o colorez n-am nici un drept.

 Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu! Visele` se spulbura aproape instantaneu

sper ca te-am ajutattongue

FUNDITTTTZZAbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cocalarisme fratele meuu...
Doamne ce dracu` vi se pare asa tare la niste nume de retardati si la niste statusuri de emoisti...bagati-va cutitu`n cur, pardon vene si muriti dava dracu` de retarzi mintali si parintii!