| Barbie_9607 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de pitipoanca!:d funda:d

14 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Scrie asa:"Eu sunt si nu mai e nimeni ca mine"
Bafta!big grin

| Barajag a răspuns:

Multumesc pentru stupid, si asa aveam putinehee hee

| Slavic a răspuns:

Salutare happy

Statusuri de piţipoance
Sunt valabila (Online)
Imi fardez Bichonu’, draga (Busy)
Plecata la solar cu papusile mele nebunici (Stepped out)
Pana la Estebana, la o apa plata si-o lamaie (Be right back)
Sunt in bucatarie cu fetele mele…radem de sarantoace (Not at my desk)
Buzisoarele mele scot sunete firave ce abia ating sarmanul Sirocco (On the phone)
Imi "machiez" profilul de hi5…n-am timp de ighioti ca tine (Do not disturb)
La Banbuuuu si pe urma in posh…rupem norma Kitty (Away)

| judgement a răspuns:

Vrei sa fi pitipoanca si sa mai si semnalizezi? asta e un nou sport in Romania?

P. S. nu este ceva sa te mandresti in a fi pitipoanca

| Poinsettia a răspuns:

Sunt valabila (Online).

| SunShine a răspuns:

Sunt valabila (Online)
Imi fardez Bichonu', draga (Busy)
Plecata la solar cu papusile mele nebunici (Stepped out)
Pana la Estebana, la o apa plata si-o lamaie (Be right back)
Sunt in bucatarie cu fetele mele...radem de sarantoace (Not at my desk)
Buzisoarele mele scot sunete firave ce abia ating sarmanul Sirocco (On the phone)
Imi "machiez" profilul de hi5... n-am timp de ighioti ca tine (Do not disturb)
La Banbuuuu si pe urma in posh...rupem norma Kitty (Away)

| NimeniCuActe a răspuns:

Eu nu vreau sa ai status de pitipoanca laughing

| loredana2012 a răspuns:

Dnd, doar Pissy Sexxy si Rau

| loredana2012 a răspuns:

S-o fi simtit careva de mi-a dat stupidlaughingOricum nu-mi pasa

| pitesti a răspuns:

Hai uitate la mine ca mereu imi merge bine...Hai uitate incoace nu`s figuri de Versace si nici Arfe originale sunt doar FITE MONDIALE
Te-ai NascUt Sa Joci PerveRs Dar Nu Esti Pe IntereS.Esti MiK Dar SuntVersaTa De DusmanI InvidiAta.Am TalentuL Meu AparTe, Sunt Frumoasa Ca Si toaTe, Ochi Caprui Si Pielea Fina, Pt VOi Eu Sunt RegiNa.

Sunt BrunEtA rAfinA cu PieLeA de CiucaLata:

culese de pe hi5 happylaughing

| sfo a răspuns:

Sunt piţi, deci exist. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt valabila (Online)
Imi fardez Bichonu', draga (Busy)
Plecata la solar cu papusile mele nebunici (Stepped out)
Pana la Estebana, la o apa plata si-o lamaie (Be right back)
Sunt in bucatarie cu fetele mele...radem de sarantoace (Not at my desk)
Buzisoarele mele scot sunete firave ce abia ating sarmanul Sirocco (On the phone)
Imi "machiez" profilul de hi5... n-am timp de ighioti ca tine (Do not disturb)
La Banbuuuu si pe urma in posh...rupem norma Kitty (Away)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut eu unulthinking : " Ca mine gasesti si pe google. ca tine nu gasesc nici in recycle bin" big grin

| dyannaa_4289 a răspuns:

Si tu crezi ca se uita la tine laughing. sa nu mori proasta iti zic eu : Nu. pentru ca ma are pe mine smugbig grin

invidia va apasa nivic nu ma convine. mai bine prostii sa taca asa cum se cuvine whistling

BARFA'i pentru prosty deci' lasati'i sa barfeasckawinking

Sunt BrunethA rafina... tu esti catea nespalata :d

Am in zambet pervers smug cand ma uit la al tau... nu'i stres catelus i dupa mine. si indiferent cu tine tongue

sper sa-ti fie de folosss :X

pup.