| ByBySwEetY a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi dupa lipiciosii.ro big grin dar fara linkuri, scrieti-le voiiii big grin

Răspuns Câştigător
| funditsa_4180 a răspuns:

Ce unii au si nu apreciaza, altii isi doresc si doar viseaza!

nu te las sa pleci. mereu te voi iubii si pentru ca te iubesc sunt constienta ca fara tine nu poth sta!

Unde am scuipath nu mai pup, las pe althele sa linga

Nuu` m` lasi sa-ti arat cine sunt, haide spune`mi tuu` chiar t` crezi un sfant? Prietenii`tsi spun s` ma lasi ca sunt 0 tarfa! Hai pha wave, m` pis p` tine daca` asculti orice barfa!winking :* ***

mai bine pacatosi decat ingerasi falsiwinking

Chiar si tu baiatule, tu ce il faci pe fitosul, ii vei zice odata prietenului tau
 "Azi noapte am plans pentru ea." ♥

Iarta`ma ca te credeam atunci cand imi ziceai: "Esti importanta"

Am corpul de felina,
privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa! (P*)

Doar atat
Jigneste-ma pentru a-mi da forta de a te ucide! (P*)

Oricat de dura as fi, toth la tine ma gandesc! gresesc de multe ori dar sa te uit nu reusesc

ncerci sa te gandesti la altul, dar de fapt te gandesti la el
Iesi cu altul, cand vrei sa iesi cu el, si vei iubi pe altul dar nu va fi la fel

Esti greseala mea cea mai mare, o greseala ce as repetalove struck

Vorbele mele dor? dar ce`ai vrea sa te`alinte?

In asteptarea fericirii waiting

Degeaba imi vorbesti:
 Raman doar vorbe goale si atat

Nu`mi place sa astept, vreau totul si repede

Daca nu ma cauti, imi vine natural sa cred ca stai BINE si fara mine

Si acum? acum vreau doar sa fiu fericitha si atatha

Hey e timpul sa crestiwinking

Hai pana la mine acasa! ce sa facem? sa ne uitham la un film:-> laughing

Si uneori mi'ar ajunge doar sa aud din gura tha "Totul va fi bine iubirea mea"

Si o sa mai radem, cum am facut mereu, cum facem si acumwinking

Cine isi bate joc, va regreta atunci cand vine cineva isi va bate joc de el

Ne indepartam incet incet, se simte, ma doare!

Imi ziceai "mor de dorul tau" si atunci dc nu ai murit handicapatule laughing

Mai bine sa faci si sa-ti para rau decat sa-ti para rau ca nu ai facut niciodata

Daca trebuie sa se intample se va intampla happy

Crede in ceea ce vezi nu in ceea ce auzi

Pt ca asa e cand iubesti, scrii numele lui oriunde love struck

Sunth aici ca sa te amagesc cu prezenta si sa te ingnor cu indiferenta

Bate`tsi joc de ea dar daca intr'o zi o vei vedea in bratele altuia atunci SA TACI!

Si ce, thu ma iubesti asa! buna, rea st fata tha

Inainte sa pleci, tsi'as pune o intrebare: thu stii ce lasi in urma tha?

Eu chiar te'am iubit love struck

Caci dragostea mea nu consta doar in vorbe frumoase si imbratisari ci in sentimente reale si fantezii love struck

Vars o lacrima ca nu e usor : Unde`i copilaria mea frate?!?! ca mi`e dor

Nu ma doare ca vorbestiprea mult atatha timp cath nici thu nu te superi ca nu te ascultwinking

cum ai putea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Si normal sa fiu asa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam: treaba tha ce faci!

Indiferenta tha raneste sufletele altorastraight face

Poti plange fara a iubi dar nu poti iubi fara a plange!

Vezi thu, nu poth sa te uit fiindca te iubesc prea mult! insa tie tsi`e usor, iar mie imi vine sa mor :-s

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:
 Lipseste EA! ♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce unii au si nu apreciaza, altii isi doresc si doar viseaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ytruytr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pentru cine m-a acuzat c-as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n-ai stiut de unde am inceput"

"Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!"

"Nu-i frumos si nu-i bine sa te crezi egal cu mine s-o mai faci si pe desteptu si sa uiti ce e Respectul"

"Toti aud ce spui Prietenii asculta ce spui Dar cei mai buni prieteni asculta si ce NU spui!"

"Am gresit din nou am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferenta Am Intrebari De Pus Raspunsuri De Dat Ganduri De Ascuns OAMENI DE UITAT!"

"Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"

"Inchid usa, sting lumina, trag oblonul si incui magazinul meu de vise nu mai vinde nimanui!"

"Chiar daca nu imi convine ceva arat un zambet de parca nu s-ar fi intamplat nimic."

| Ionut16 a răspuns:

Gandesti?

Întrebări recente