| Name2 a întrebat:

Vreau si eu un cod webkinz nefolosit, va rog.Scrieti sau trimiteti la adresa de mail lorelay_intheskuy@yahoo.com.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 6 dar... le-am folosit insa pot sa-ti dau un cont til dau pe id-ul meu ca sa nu il ia altcineva da? id-ul meu e codruta_miss am 11 ani

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Hai sa facem schimb. Iti dau un cod secret webkinz functional in schimbul unui Ferrari. blushing Lasa-mi mesaj privat daca te intereseaza!batting eyelashes

| Name2 explică:

Dau funda

| Name2 explică:

Raspundeti va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata...iti dau eu cata-ma pe mess la deena_mee@yahoo.com