| Ser9iu a întrebat:

Vreau si eu un plugin sau program ceva pentru yahoo la care eu sa scriu in romana si lui sa ii apar in engleza si invers big grin pls

3 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Da ar fi culmea sa fie. Ia incearca www.translator-online.ro :) Good Luck.Merge Foarte Bine.

| dof21 a răspuns:

Eu am unul dar nu traduce, face doar cartofi prajiti. De unde veniti cu ideile astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, nu-ti trebuie program intra pe google si scrie google traducere si da pe prima. vei avea traducere in orice limba! bye bye!