| byabyaby a întrebat:

Vreaw si eu un program fain de editat poze(dati-mi link-ul d unde descark sau daca e online ca atat mai bine )!

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Imikimi, blingee...sunt mai multebig grin astea 2 is online

7 răspunsuri:
| byabyaby explică:

C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taaz.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picnik.com, tare site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe programe de editat foto, cele mai bune, vezi aici http://www.panalu.net/search/label/EDITARE%20FOTO care sunt gratuite cu care poti sa ajungi multe efecte pe fotografiile tale, sunt si altele pe site, exploreaza si ai sa vezi

| g23 a răspuns:

Scrie pe google "program de editat poze" o sa-ti dea mai multe. fundita te rog