| aaaaaaa1 a întrebat:

Vreu si eu niste status-uri amuzante

6 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Uite aici niste statusuri:
URGENT! schimb Caiet A4 cu Audi acelasi model…. rog seriozitate!
A studia insteamna ca te indoiesti de inteligenta colegului de birou(banca).
Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca sa isi dezvolte ambele calitati.
Este bine sa lasi bautura. Dar e rau sa uiti unde ai lasat-o.
Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
Tuturor dusmanilor mei le doresc 3 masini in fata casei. Politia, pompierii si salvarea.
Iesi de pe mess ca imi respiri aerul...
Cine-i harnic si munceste ori îi prost ori nu gândeste.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit... acum ca am crescut. am realizat ca asa este...
Fetele imi bat in geam, dar nu aud, am termopan.
Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te despre viitor.
N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
foaieverdesolzdepesteuiteprostucumciteste
Ca sa intelegi ca esti prost trebuie, totusi, sa iti mearga mintea...
Sunt aici, nu am cu ce imi ocupa timpul, dar vreau sa par important scriind DND sau BUSY
Angajez telepat. Stiti unde sa va adresati.
Mai bine sa te stii dispretuit decat sa fii lingusit in timp ce esti dispretuit
Toti oamenii sunt trecatori... dar nu toti trecatorii sunt oameni...
O ocazie gresita se regaseste in timp... un pas gresit nu-l poti intoarce niciodata!
Este adevarat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
cinecitesteastaeundestept.

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!
un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!

spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat

sper sati placa fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| oannabomboana a răspuns:

1. psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat
2. viata e un joc de ****, dar macar are grafica buna.
3. daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
4. virusu’ pacii o dat peste compu meu si mi-o sters toate manelele
5. Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.
6. Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez
7. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine. isi aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta.
8. Not Under Your Desk
9. plecat cu 10 passaturi, sunt sofer de tir
10. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra.
Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul.
Opriti planeta, vreau sa cobor.
Ma uit la lunate vad pe tine, ma uit la soare te vad pe tine, ma uit in departare te vad pe tine... DA` da-te dracu din fata mea odata!
In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!
Iubirea este ca o floare te pisi pe ea si creste mare.
m-am gandit la statusu` asta toata ziua
imi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine... draga mea pijama
Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj. Ma uit in jos si atunci, rad din nou.
un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!
spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat
hei am ceva ciudat in calculator. ah era poza ta
Voturi: 127 | Categoria: Statusuri Haioase, Funny
Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.
A sosit sfarsitul LUMII?
Nu te panica!
Vino in Romania!
Suntem cu 50 de ani in urma!
Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera
ce face o vampiroaica singura in desert?
-asteapta sa-i vina ciclul
Daca nu sunt la coada la paine cautati`ma la oua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si dawnladeaza-ti. e bine asa.

| Edy1222 a răspuns:

Cu Melcamio si gogoasamea la o cafeahee hee

| Bibikutzaa a răspuns:

DnD ...Nus. Ma plimb cu elicopterul, nu dati buzz ca poate se rupe elicea. intra pe google si scrie status amuzante si gasesti acolo