| dedeuh a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca inainte de a instala sims 2 apartament life trebuie cumva instalat simsul 2 cel normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie instalat. Pentru informatii despre joc: cheaturi, tutoriale, articole si ghiduri acceseaza www.simsclub.ro

2 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Mai bine instalezi sims 3 direct ca este mai bun, si are destule expansionuri.intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si vezi daca iti merge ca daca nu ai cerinte ori faci update(iei alte piese) ori alegi sims 2.

| KhloeAfterDark a răspuns:

Da, altfel aplicatiile n-au cum sa porneasca. Trebuie sa ai Sims 2 inainte, apoi poti sa instalezi aplicatia. Fratele meu avea si Ikea Sims, cu mobila de la Ikea, si altele, le descarca de pe net