| andreea_6295 a întrebat:

Daca vreau The Sims Apartament Life trebuie neaparat sa am instalat in PC The Sims 2? Daca da, cum fac?

1 răspuns:
| BubblesBlossom a răspuns:

Buna! Din pacate da, iti trebuie instalat the sims 2! Asa am patit si eu cu the sims 3 generations...nu am stiut ca trebuie sa am instlat the sims 3crying! Oricum gratis nu vei gasi nicaieri the sims 2, decat daca te duci la magazin si il cumperi! Daca nu stii cum sa il instalezi dai mesaj pe privat! byeee