| AlexUnder a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce sa fac va rog dau funda primei cele mai tari idei.
Sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| Iulia_1200 a răspuns:

Sa te uiti la tv, sa desenezi, sa joci impreuna cu familia jocuri distractive ca de exemplu monopoli, sa iesi afara cu un prieten, daca ai animale sa te joci cu ele. sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Asculta muzica!
Sari de pe bloclaughing

| mnia a răspuns:

Bea o cana cu ciocolata calda sau ce-ti place tie si asculta muzica ta preferata in timp ce stai pe acoperisul blocului\casei tale cu o persoana speciala.

| yanis a răspuns:

Uita-te la un film sau cheama niste prieteni la tine sau sa mergeci in oras la un suc, pizza ce vrei tu

| Iulia_1200 a răspuns:

Iti multumesc mult pentru funda :*