| PredatoR a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme bune de Craciun, in afara de singur acasa, Craciun cu scantei sau Goana dupa cadou.

Răspuns Câştigător
| djragan a răspuns:

Noel
Jack Frost
Surviving Christmas
Christmas with the Kranks
Miracle On 34th Street
4 Christmases
Bad Santa
Santa Baby 2
Sper ca ti-am fost de ajutor!:d

3 răspunsuri:
| djragan a răspuns:

The Santa Clause
Christmas Vacation
Elf
Jack Frost 1 si 2
Jingle All the Way
Deck The Halls
Black Christmas
scrooged
bad santa
Am mai gasit cateva...cred ca unele se repeta...scuze.

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

E unu misto care se numeste asa : Mos Craciun cauta Craciunita, sau ceva de genu` e super mistowinking

| qiunZJDX a răspuns:

Hmm. de craciun zici. Pai eu anul trecut in ziua de craciun am vazut, pot sa zic cel mai frumos film de craciun. Se numeste "The Search for Santa Paws". Am ramas foarte impresionat de poveste... poti afla mai multe pe http://www.imdb.com/title/tt1544572/.
O sa te asigur ca n-o sa regreti ca l-ai vazut, crede-ma! :)
Si daca te hotarasti sa te uiti, o sa-ti las si un link de unde l-ai putea vedea online ->> http://www.filmeonlinegratis.me/the-search-for-santa-paws-2010/
Sper ca te-am ajutat! :)
P.S. Sarbatori fericite! :))

Întrebări recente