| funditaaaa a întrebat:

Ziua mamei mele e pe 1 ianuarie de anul nou si as vrea anul acesta so petrecem cu ceva deosebit as vrea idei cum as putea organiza.

Răspuns Câştigător
| CapsuniCcaXD a răspuns:

Buna! Ar trebui sa incepi sa strangi bani! Poti sa dai comanda de tort la o cofetarie (poti sa comanzi tortul cu o poza de a ei sau doar cu o urare daca iti plac lucrurile simple) sau poti sa il faci chiar tu! De dimineata pregateste micul dejun. Cumpara un cadou dragut. Cumpara si un buchet de flori. In fata camerei unde doarme mama ta poti pune niste petale de flori (frumosi sunt trandafiri dar nu sunt foarte ieftini si apoi ii irosesti) o ghirlanda cu " LA MULTI ANI!". Cumapra niste lumanari pentru tort. Mult succes! Si la multi ani pentru mama ta! Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

1 răspuns:
| lizy12iul a răspuns:

Ziua mamei mele e pe 31 dec si pe 1 ian si noi de obicei sarbatorim si revelionul si ziua ei de nastere, cu tort, cadouri, etc. ca orice zi de nastere numai ca avem si pregatiri ca de craciun big grin