| DiannaDi a întrebat:

TPU, se apropie ziua mamei mele si va rog sa imi dati idei ce cadou as putea sa ii cumpar! De data aceasta (ca niciodata) am ramas fara idei. as vrea sa ii fac si o surpriza. vreo sugestie careva? multumesc

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună îngerasha sănătate mamei tale, îi poti lua un parfum bun, sau niste cercei, sau un inel, de aur acestea, un tort ar fi super, si un buchet mare din florile preferate ale mamei tale, si îi poti scrie tu o felicitare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un buchet de flori, o cutie cu bomboane de ciocolata.
Te pup!

| vampir004 a răspuns:

Pai,un ceas sau ceva care sa-l aibe amintire mereuwinking

| Gabitzzza a răspuns:

Un ceas, o vaza dar cea mai faina cred ca ar fi floarea in ghiveci mama mea mereu se bucura de asa ceva si oricate ar avea s-ar mai bucura de inca una in pluslaughing

| RockPassion94 a răspuns:

Ai putea incerca ceva handmade, asta daca-ti face placere sa confectionezi cadouri.Cu siguranta ar impresiona-o si-ar fi o amintire dragutahappy
Daca ii place sa citeasca ii poti darui o carte.Alege ceva ce ai certitudinea ca o reprezinta.
Nu valoarea materiala face dintr-un obiect un cadou reusit, ci semnificatia lui si incarcatura emotionala pe care o exercita asupra sarbatoritei big grin

| Roxii12 a răspuns:

Pai i-ai un buchet de flori si o pereche de cercei draguti sau un lantisor, niste cosmetice, parfum... happy