| Martsje a întrebat:

Ajutati-ma, va rog frumos! Vreau sa sterg cateva din intrebarile postate pe TPU si site-ul ma indruma sa fac urmatorii pasi:
1) "sterge intrebarea"
2)Stergerea asteapta confirmarea ta pe email
3)Dau clicpe respectivul link de pe email pentru a confirma stergerea, ma trimite automat pe TPU...iar aici intrebarea tot nu e stearsa
De o saptamana ma muncesc si nu stiu dc nu pot sa sterg intrebarile. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu se face stergereaa imediat, dureaza cateva zile. Asa am patit si eu. Funda?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu se face stergereaa imediat, dureaza cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce dai click pe linkul din email dureaza cateva zile cred pana se sterge de pe site.Cel putin asa a fost si la mine.Se misca ei cam incet...

| Martsje explică:

Multumesc frumos!