| july00 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg cateva dintre intrebari? imi apare asa :Stergerea asteapta confirmarea ta pe email! » Retrimite email!
Si eu am un email cu care am intrat pe TPU, de fapt nu este id ..nu stiu ce este Simplu.ro@live.com.
Ma ajutati va rog?!
Fundaa!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu imi pot da seama, scrie problema ta adminilor la Contact http://www.tpu.ro/contact

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

In dreptul intrebarii pe care doresti sa o stergi, iti apare :,, Retrimite email!''.Dai click pe el si o sa primesti un email cu un link pe care dai click. Succes!

evenso
| evenso a răspuns:

Intra la Editare date logare http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ si schimba adresa ta de mail cu una valabila de a ta, la sfarsit click pe Modifica.
Pe adresa de email vei primi un mesaj pentru confirmarea contului tai, dupa ce ai confirmat, poti trimite din nou cererea pentru stergerea intrebarii, pe care va trebui sa confirmi dupa ce vei primii un mesaj pe email.

| july00 explică (pentru evenso):

Imi apare asa "Adresa de email nu a putut fi schimbata! "
De ce?crying

| evenso a răspuns (pentru july00):

Nu imi pot da seama, scrie problema ta adminilor la Contact http://www.tpu.ro/contact

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy