| Fatamuntilor a întrebat:

Am o curiozitate... Daca cineva a avut contul suspendat pentru incarcari grave( jigniri sa spunem) nu-si poate face alt cont; de alt calculator sa zicem? Ma gandesc ca cei care se ocupa cu ceva vor continua si nu mi se pare corect!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cei suspendaţi nu au voie pe timpul suspendării să-şi creeze conturi noi. Acestea, dacă sunt descoperite, sunt suspendate pe termen nedeterminat.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

BINE ar fi sa fie asa!

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Este.

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor explică:

Acum cateva ore avem si raspunsul unui expert.....acum vad ca a disparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil asa ceva! N-ai voie conturi multiple, n-ai voie sa te votezi, funditezi, sa-ti raspunzi...
Stai mai ca asta era pe alt site! sorry happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, multi revin sub alte conturi si sunt greu de descoperit pentru a fi sanctionati, pentru incalcarea regulamentului.