| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, de 2 zile incerc sa-mi uploadez o poza pentru profil, toate bune, merge sa o incarc dar cand imi vizualizez profilul inca nu-mi apare, oare care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e nici o problema, dureaza si o saptamana pana este mediata de catre administatorii site-ului.
Rabdare, va aparea!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La intrebare iti apare o poza cu o minge de fotbal. Problema poate fi de la programul TPU ori de la rezolutia pozei, este prea mica pentru chenarul de la profil, trebuie sa fie de cca 800x600 pixeli. Numai bine!

| Abandoned3 a răspuns:

Va aparea maine. Nu mai uploada poze in weekend!

NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai răbdare!
Succes!