| Giulia003 a întrebat:

De ce dacă am vrut sa pun o întrebare mai lunga in care sa povestesc ceva, când dau sa o postez îmi apare ca sunt greșeli de scriere chiar dacă am scris corect? Apoi am apăsat pe "modifica întrebarea " și tot nu ma lasa sa postez?

2 răspunsuri:
| Anonimul2700 a răspuns:

Încearcă sa scrii cu diacritice și semne de punctuație și încearcă din nou

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Am vrut sa pun o întrebare mai lunga"

Probabil, ai depășit timpul mediu de a posta întrebarea. Parcă tot la fel e si in cazul răspunsurilor. Ai pierdut prea mult timp cu editarea. Cand se mai intampla asa, inainte de a da click pe "Postează întrebarea" asigura-te că i-ai dat un copy textului, ca sa nu fii nevoită să il scrii din nou.