| Wal a întrebat:

Salut!
Am relatat o poveste ceva mai lunga la care am nevoie de ajutor și nu ma lasa da o pun aici!
Îmi zice ca am greșeli gramaticale dar și dacă dau pe opțiunea sa o corecteze ei și sa o posteze asa nu merge, îmi arata la fel ca nu e scrisa corect!
Din ce cauza poate fi?
Chiar am nevoie de răspuns la întrebarea aia pe care nu ma lasa sa o postez!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Păi chiar este necesar să scrii un roman ca să pui o întrebare?
Nu poți să o formulezi și tu în zece rânduri?

| Miruna333 a răspuns:

Incearca sa rectifici sau sa o scurtezi

| Celestina003 a răspuns:

Apasă postează până te lasa sa postezi, sau mai schimbă alte cuvinte de exemplu " mie îmi vine să merg la etc" poți schimba cu " Aș vrea sa merg la etc...