| Andreas23 a întrebat:

de ce se pun tot mai putine intrebari pe TPU? Funda la primul raspuns! Apas pe o categorie, si imi apare ce intrebari erau alaltaieri numai cateva noi!

Răspuns Câştigător
| Grăurea a răspuns:

Pai se pare ca TPU devine din ce in ce mai putin frecventat de oameni. Se intampla in special cu anumite categorii carora, din pacate, multi oameni nu le acorda prea mare atentie (de ex. "Voluntariat/Ecologie" si "Cauze nobile"). Trist este ca exact acestea sunt cele mai importante lucruri pentru omenire! Apoi oamenii nu prea mai vor sa posteze intrebari la categorii precum Stiinta si Filozofie pentru ca majoritatea nu prea sunt legate de categoria aparent interesanta, ci sunt teme pentru scoala si o gramada de alte prostii. Deci TPU are intrebari din ce in ce mai proaste, asa ca oamenii refuza sa mai puna de frica sa nu fie luati din aceeasi "sleahta" cu cei care posteaza intrebari nasoale.

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Dacă lumea nu mai intră, ce să le faci?! Ei aleg.

| Eternitas a răspuns:

Bună!
Sunt puţine întrebări deoarece lumea nu mai intră... Unii sunt ocupaţi cu serviciul, şcoala, liceul, facultatea etc.

| Woodenpints91 a răspuns:

Au început ăştia şcoala laughing