| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Astazi,am raspuns la multe intrebari,dar nu imi apare la nici o categorie si nici in top ca am raspuns la multe, la totul despre TPU am raspuns la aproximativ 7 si primul are 1 raspuns de ce nu imi scrie si mie ca am raspuns

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de ce nu incerci sa trimiti un mesaj adminilor prin functia Contact? doar asa te vei putea lamuri.
O zi frumoasa sa aihappy

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru caramela):

Multumesc caramela, ai avea si un link fiindca nu mai stiu unde este contactul

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru caramela):

Am trimis, multumesc inca o data

| caramela a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Cu multa placere si te voi ajuta de cate ori voi puteahappy

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Posibil ești scos din top datorită unor răspunsuri abuzive.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru Azµre):

Dar am raspuns frumos la exact ce a cerut

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se actualizeaza, daca nu se actualizeaza trimite un mesaj la ''contact''.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Trimite un mesaj aici,
Http://www.tpu.ro/contact

Baftă!

O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să nu cumva să te fi scos adminii din top, trimite un mesaj la CONTACT,
Http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru anonim_4396):

Au spus ca am incalcat regulamentul la raspuns dar habar nu am ce am raspuns gresit

| ioanamaria56 a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Pai incearca sa ii intrebi ce ai gresit in raspuns. Poate te-a raportat cineva, dar nu cred.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru ioanamaria56):

Era un raspuns toate la care film twilight ti-a placut cel mai mult, din 1 mai iarasi sunt calculat la raspunsuri

| nicoalusoby a răspuns:

Trebuie sa ii intrebi pe administratori sau poate ca momentand raspunsurile tale sunt in asteptare