| Senorita2000 a întrebat:

Ce inseamna pe TPU expert T/A

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu exista acest titlu. Probabil te referi la utilizatorul http://www.TPU.ro/utilizator/ctdi (sper ca nu o deranjeaza ca am postat linkul). Este doar o poza editata.
Bafta!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu există așa ceva. E doar o glumă.

| Karinakari99 a răspuns:

Cum a spus şi @NOname, nu există aşa ceva, ci este doar o glumă. Dacă nu ştiai "T/A" este o categorie de pe TPU şi anume "Trivia/Amuzante".Cei de acolo fac tot feluri de glume şi cică cei care se cred cei mai amuzanţi îşi pun singuri acolo(îşi editeză poza) "Expert T/A".

| Senorita2000 explică:

Merci mult?