Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2014?

Dragilor, astazi dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2014. :)

Voi pe cine propuneti?

Ca si in anii trecuti, avem aceleasi conditii: poate fi orice user cata vreme in ultimul an a avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana luni, 8 decembrie. Apoi validam candidatii, dam drumul votarii si decideti cine va castiga titlul in acest an.

Alexandra - TPU

69 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sa castige cel care a fost cel mai util.Pe mine nu ma pun la socoteala, caci am timp sa dau raspunsuri doar sambata si duminica.In restul saptamanii am timp de la ora 5 pana la 6 cand mai dau 2-3 raspunsuri. Daca, totusi, am remarcat pe cineva, este Jipa95.

| Loominaty a răspuns:

Nimeni.

| Didishorr a răspuns:

Dupa parerea mea, caramela merita acest titlu.

| Cameliapantiru a răspuns:

Eu propun corolav sau floresdelmayo. Doi utilizatori care dau raspunsuri interesante, argumentate, perfect scrise gramatical si apreciez preferinta lor pentru alte categorii decat cea de "Dragoste si sex".

| irinuk28 a răspuns:

Observ că mulți îl propun pe neluL, dar dacă aruncăm o privire pe profilul lui, dansul nu s-a mai logat de o lună și un pic.
Așadar, am câteva propuneri pentru câțiva utilizatori serioși;).
@faramatania ->>http://www.tpu.ro/utilizator/tsdb
@Legiuitoarea -->http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo
@caramela -->http://www.tpu.ro/utilizator/rmzl
@NOname -->http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
@Brigaela -->http://www.tpu.ro/utilizator/wgem
Ei chiar merită!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru irinuk28):

Nu pot fi propusi userii care au deja titlul de Userul Anului!
Citeste conditiile de mai sus!

Dar da, neluL si-a cam bagat ceva in el de TPU de cand a pierdut ani la rand n-a vrut sa-si mai incerce sansele deloc anul asta. Bine, zic si eu asa laughing Nu faceam vreo insinuare.

| irinuk28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit, dar de exemplu @faramatania nu are titlul de "userul anului" la avatar. Cat despre ceilalți, chiar dacă au acest titlu, au mai fost propuși și de alții happy.

| Pricked a răspuns:

Floresdemayo, faramatania, curlyyy, CinevaNou, cred.
+Zurick si Efzy, dar ele de-abia daca dau 2 raspunsuri pe luna. Ceea ce e trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru irinuk28):

Bineinteles, in zadar.

| Antonioooo a răspuns:

NeLuL

| TPUuser199 a răspuns:

Bursuc001. Am vazut ca este foarte activ pierzandu.si mult timp liber.

| zuzuzic a răspuns:

Il propun pe bursuc001. Are raspunsuri inteligente si bine fondate. http://www.tpu.ro/utilizator/wgql

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

De ce răspunsurile pe T/A nu se pun?
DISCRIMINARE! rolling on the floor

În orice caz, desigur, eu! rolling on the floor)
Serios vorbind, chiar nu știu cine, dar acum că văd părerile multora, îl susțin pe neluL, chiar are răspunsuri bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KodrutZ - ajuta cu fiecare post
Jipa95- si el ajuta mult, dar isi poate schimba avatarul daca vrea sa fie luat mai mult in serios laughing

| AlexanderAdrian a răspuns:

Multi din cei care au castigat acest titlu nu l-au meritat. de ce? datorita atitudinii ulterioare, se uita in jos la tine ca la ultimul om doar fiindca ei sunt userul anului.

Eu as propune desfiintarea tuturor titlurilor. Oamenii se ajuta aici sau umbla dupa titluri?

In special desfiintarea titlului Expert TPU. Pe baza a ce? Are diploma in domeniu? L-a certificat verificat testat cineva pe un astfel de user?

Iertati-ma cred ca multi alearga si fac orice doar pentru aceste titluri.

| Deaad a răspuns:

Woodenpints o sa castige titlul, nu stiti voi.

| davidrcv a răspuns:

OnuOnulica.

| Alphawolf a răspuns:

De acord cu RaresTPUro "Cel care a avut cele mai bine punctuate raspunsuri si castigatoare, acela sa fie alesul." Insa cu conditia ca acele evaluari sa fie semnificative la cel putin trei categorii(desi aceasta conditie ma exclude pe mine, din pacate, sau din fericire...).

| LetMeHelp a răspuns:

Caramela, cu siguranta.
http://www.tpu.ro/utilizator/rmzl

| MSAna a răspuns:

TPU decide, nu?

| mgtow a răspuns:

Faceti o tragere la alegere.

| Ibrahimovic a răspuns:

NeluL

| Georgemy2 a răspuns:

Il propun pe : suntserios. Cel putin mie mi se pare a fi foarte activ si implicat pe acest site

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Propunerea mea: NeluL --http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ma propun pe mine, sunt cel mai bun.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

NeluL se pare ca nu s-a mai conectat pe TPU de ceva vreme. Mai mult, ultimul sau raspuns dateaza de la jumatatea lunii August, se fac in curand 4 luni de inactivitate. Ar fi interesant sa alegem drept userul anului o persoana care probabil s-a lasat de TPU.

| AlicEcila a răspuns:

Euuu

| InVisible99 a răspuns:

Fie eu, fie altul nou nu tot aia ce au fost in anii precedenti