Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2014?

Dragilor, astazi dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2014. :)

Voi pe cine propuneti?

Ca si in anii trecuti, avem aceleasi conditii: poate fi orice user cata vreme in ultimul an a avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana luni, 8 decembrie. Apoi validam candidatii, dam drumul votarii si decideti cine va castiga titlul in acest an.

Alexandra - TPU

69 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu propun pe:
caramela
bursuc001
neluL

| CinevaNou a răspuns:

Zombalăul trebuia sa apara la userul anului, toti aia care sunt acum is naspa oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu am nominalizatcrying Nu-mi place niciunul..Doub sa fie.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceee? Serioos? MErsiiilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

"Ceee? Serioos?"
EEEE nu credeam ca o sa vezi asta XD Ori trasul cu ochiul la raspunsurile celuilalt e reciproc ori s-a nimerit...In fine eu m-am reapucat de TPU luna trecuta parca, si din ce cunosc eu pe aici, care sunt inca activi tu pari cea mai simpatica..Plus ca esti foarte inteligenta. Deci da serios laughing
" MErsiii"
Nu ai pentru ce..Chiar nu ai..Nu ajuta cu nimic si in plus am intarziat. sad

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuuuu laughing smug

| SabinaQueen a răspuns:

Eu

| baru a răspuns:

Toti sunt... minunati!