Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2014?

Dragilor, astazi dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2014. :)

Voi pe cine propuneti?

Ca si in anii trecuti, avem aceleasi conditii: poate fi orice user cata vreme in ultimul an a avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana luni, 8 decembrie. Apoi validam candidatii, dam drumul votarii si decideti cine va castiga titlul in acest an.

Alexandra - TPU

69 răspunsuri:
| Antonioooo a răspuns:

NeLuL

| Ema_Ema_1994 a răspuns:

Eu,lol.