| Nătărău a întrebat:

De ce încă văd răspunsurile unei persane pe care am ignorat-o (aici pe TPU)?

11 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pai de vazut il vezi in continuare, doar ca nu mai puteti comunica in vreun fel.

| Nătărău explică (pentru Plato):

Ok. Adică destul de nașpa.

| Goete a răspuns:

Ai ignorat pe cineva care ti-a spus ceva verde in fata?

| anonimg a răspuns:

Ar trebui să ne obișnuim să acceptăm pe toți oamenii. Mulți dintre ei se vor opri din jigniri dacă nu le vom răspunde cu aceeași monedă.
Un astfel de efort nu va rămâne nerăsplătit.

| darrio2007 a răspuns:

Le vezi dar nu ii poti raspunde.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le vezi, dar nu mai poți interacționa air ea nu mai poate intreacționa cu tine. Așa este reglat softul.

| RobertMoon a răspuns:

Așa apare la toți, și eu am ignorat pe cineva de curând deoarece ne-a intoxicat cu acelasi tip de întrebări și tot îi văd întrebările și răspunsurile, ar trebui să facă ceva TPU în privința asta.

| Nătărău explică (pentru RobertMoon):

Păi chiar ar trebui. E dezastru ce se întîmplă cîteodată pe-aici.

| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Raspunsurile nu vor mai fi vizibile dupa reactualizarea paginii. Acelasi lucru e valabil si pentru intrebari.
Eu am verificat si mie imi apare ca fiind totul ok.
Daca problema persista, scrie-mi in privat, specificand userul in cauza.
Acelasi lucru e valabil pentru toti cei care intampina vreo problema. Contactati-ma pentru a vedea ce se intampla. Altfel nu pot ghici despre cine e vorba si care ar fi problema, daca exista vreuna.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

| RAY a răspuns (pentru TPU.ro):

Mai ciudat e cand nu iti vezi propile raspunsuri date, de exemplu eu nu vad nici raspuns dat de mine la intrebarea asta https://www.tpu.ro/......ina-3.html

vorbesc serios, doar daca ma deloghez vad, chiar eram uimit, am crezut ca poate ma insel mam delogat si supriza apar

| RAY a răspuns (pentru TPU.ro):

Cu adevarat dai refresh la pagina si merge