| Denisa042023 a întrebat:

De ce nu pot posta întrebări?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebari repetitive pe acelasi subiect.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca ai postat aceeasi intrebare de 4 ori si ca user incepator esti limitata.
Vezi ca ti sepoate bloca contul pentru intrebari repetate....ai bun simt si asteapat sa se trezeasca lumea ca sa-ti raspunda, dar nu posta aceeasi intrebare la nesfarsit, ca se considera SPAM si contul ti se suspenda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da chiar, oare de ce nu poti?

| Ella1121 a răspuns:

Tocmai ai postat una laughing

Există un timp de așteptare în care întrebarea ta este verificată de moderatorii TPU.

Adică niște oameni/roboți care verifică dacă e potrivită pentru SITE

| Mamba29 a răspuns:

Tocmai ai postat...