| T0T a întrebat:

De ce nu pot posta întrebări la cauze nobile?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai o sugestie, impartaseste-o adminilor, doar ei posteaza la aceasta categorie
O zi buna sa aihappy

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Doar admnii pot posta acolo
trimite intrebarea ta acolo! Asta e...

| MskDesign a răspuns:

Probabil acea categorie este setata numai de la admini in sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie o cauza nobila...habar nu am, nu am postat niciodata acolo nimic, pentru ca da...dau si pe afara de nobilime, fanii sa stea la coadahee hee. Uite ce-ti propun, in caz ca nu iti rasp. aici, intreaba in privat un expert/o experta in tepeu.Ori trimite aceasta intrebare la,, contact" si-ti va rasp. direct staff-ul tepeu.
Si, te rog, keep yourself alive.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Le știu pe toate. Uite preferata mea dintre toate.

https://www.youtube.com/watch?v=xMrhRqK4iig

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Presupunand, prin absurd, ca nu ai vazut inca:
www.cinemagia.ro/filme/pink-floyd-the-wall-pink-floyd-zidul-14003/

| T0T explică (pentru anonim_4396):

L-am văzut.