| ateuNEGATIV a întrebat:

Deci cand ti se sterge contul altcineva isi poate lua username?

Răspuns Câştigător
| alxp a răspuns:

Da pentru ca acel username devine liber.

17 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Da, in cazul in care un cont este sters, username-ul poate fi ales de un nou utilizator.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Doamna Alexandra, dar cu pozele de la profil care e smecheria? Pot sa iau poza cuiva de la profil si sa o pun la al meu?

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, poti.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Cool. O sa o iau pe a lu' EmaS laughing
Cu PILA cum sta treaba? Sau n-ati ajuns pana acolo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Si eu daca, de exemplu, pot sa demonstrez ca e poza mea, pot sa va dau in judecata?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

I'm sorry, este ocupat. Mai cauta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Pai iau poza ta, o pun la mine pe profil, si imi caut un username nou, gen NOnameRebornBrunetzica, ca e liber... ce naiba nu intelegi? Nu vezi ca doamna Alexandra zice ca am voie?!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara poza mea! Sau, sunt de acord cu o singura conditie. Ghici, care?

| ateuNEGATIV explică (pentru EmaS):

Poate si-o fura ramona 30 sau fucksystem

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Poti sa actionezi in instanta un utilizator care foloseste ca imagine de profil fara acordul tau o fotografie asupra careia detii toate drepturile.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Ah, ok. Imi convine si asta happy. Multumesc!

| HermioneLove a răspuns (pentru TPU.ro):

De curiozitate cati ani ai? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cuminte sa nu ai surpriza sa vorbeasca cineva in numele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca? ce te mai intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti unic, nimeni nu te poate imita, nici macar prin eforturi supraomenesti.

| Maysa a răspuns:

Servus!
Bineînțeles. Dacă acel cont s-a șters, username-ul poate fi 'luat' de către un alt utilziator.

| AshWorld a răspuns:

Pai fa o incercare cu al tau cont! laughing