| împreunăfacembine a întrebat:

Dragi utilizatori ai acestei platforme,

Voi ce părere aveți? Nu ar fi nevoie de o aplicație TPU pentru Android/IOS? O aplicație ușor de folosit și fără reclame.

Cred că asta e un mare minus acum.

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, am destule aplicații, nu mai am memorie și pentru TPU laughing.
Eu folosesc din browser pe telefon și e okay, adică nu e nimic ce pot face de pe PC și nu pot face pe telefon. Reclama la kinder m-a enervat, dar a dispărut.

| EntertainYou a răspuns:

Nu, mie nu-mi pasa pentru ca nu prea stau pe telefon.
Nu inteleg moda de a face aplicatie de telefon pentru orice. Adica care ar fi diferenta daca ai avea aplicatie dedicata si ce te face sa crezi ca n-ar avea reclame? Pai site-ul din ce supravietuieste?