| apademasa a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia C5-03? E usor de folosit? Ce aplicatii are? Am nevoie de orice fel de informatii despre el de la cineva care a avut sau are.mersi.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu-l recomand, intra mizerie pe margine la touchscreen si eu am incercat cu un ac sa trag usor mizeria afara si s-a dus touch-ul. Nu de asta nu recomand ci pentru ca este un sistem vechi "simbyan". Se misca cam greu, aplicatii sunt dar nu se misca asa bine.