| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre YouTube vanced?
Aplicație cu care nu mai vezi reclame pe YouTube și merge sa asculți muzica cu ecranul închis? E o aplicație sigura?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nimic nu e gratis in lumea asta. Cine stie ce informatii despre tine oferi cu ajutorul aplicatiei cuiva care e interesat de ele. Probabil nu vei stii niciodata despre ce e vorba, dar se poate intampla.

| Frank51 a răspuns:

Nu este sigură, văd indienii la ce te uiți, le place acest mod de invadare a spațiului personal.

| Lukasssz a răspuns:

Nu prea imi place

| sweetys a răspuns:

Nu știu cât de sigura este. Dar e buna. Nu am mai văzut reclama pe yt, de nu mai țin minte.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Da. La mine merge. ‘)) Eu ador aceasta aplicatie, sincer.