| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Funda inseamna sa declari acel raspuns castigator sau cum? sunt nou big grin

Răspuns Câştigător
| denyiuly a răspuns:

Buna cata13!
sa declari un raspuns castigator, inseamna sa oferi funda persoanei al carui raspuns a fost cel mai bun/folositor. sper ca te-am ajutat.
O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundita se da celui mai corect raspuns pe care il consideri tu.

| XxRoyalxX a răspuns:

Vezi funda aia de langa raspunsul meu aasa pa ia si ai sa vezi

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

De fapt se da raspunsului care te-a ajutat.

| Ax a răspuns:

Funda se da la raspunsul care te ajuta

| TheBestOfLove a răspuns:

Buna! Afla informatii despre TPU aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente. Mie mi-au folosit mult. Bafta!

| AnnePlatt a răspuns:

Fundita se da utilizatirului care ti-a dat cel mai bun raspuns la intrebarea pusa de tine, ea valoreaza 100 de puncte, cu cat iti aduni mai multe funde ai mai mari sanse sa ajungi EXPERT TPU.