| unforgettablee a întrebat:

Mi-am făcut acest cont acum o zi sau două și încerc să-mi confirm adresa de email, dar nu mergeeee. sad
Am creeat o adresă nouă de email special pentru acest cont, dar nu îmi intră mesajul acela automat pentru confirmare. Am încercat și Gmail și Yahoo Mail și nu intră niciunde nici un email și am încercat cu vreo 2-3 adrese de email.
Ce aș putea să fac să rezolv situația și să-mi pot confirma contul?

Dau fundă. happy

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În folderul SPAM ai verificat?

| unforgettablee explică (pentru mihai69):

Hei...da