| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu primesc mesajul sa confirm adresa de mail?! nu imi apare niciunde. thinking nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| foreigneyes a răspuns:

Eu de exemplu, am primit mesajul pentru confirmare a adresei, în spam. Sigur îl găsești acolo.

4 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Mi-am datseama unde gresisem:am scris la adresa de email,, www.bla-bla-bla...,, :))

| cristina99_1779 a răspuns:

Pai iesi si inra dinou...sau restarteaza calculatoru

| cristina99_1779 a răspuns:

Pai eu de obicei cand patesc asta restartez calculatoru' si apoi merge

| adytzu99 a răspuns:

DACA NU GASESTI MAILUL cauta in spam.acolo unde apare un cos in stanga! funda?