| anonim_4396 a întrebat:

Neata tuturor! De 4 zile tot adaug raspunsuri,care nu sunt sterse de editori, dar numarul raspunsurilor de la profil ramane acelasi. Oare ce se intampla?

4 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

E posibil să se actualizeze săptămânal.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Și eu pățesc exact la fel! Scrie-le la adresa contact@tpu.ro și poate o să te clarifice.
Hai, noroc! laughing

| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Stim situatia, am lucrat si lucram la reactualizarea numarului de postari si de aceea calcularea lor a fost oprita un timp.
Ne pare rau pentru situatie, insa tot ce s-a postat va fi luat in calcul.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro