| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu crește numărul răspunsurilor mele de pe TPU? De ieri contorul a rămas la 79 de răspunsuri date de mine, deși am mai dat răspunsuri de atunci, și ele nu au fost șterse, am verificat. Aș vrea să ajung senioră pentru care am nevoie de 100 de răspunsuri date, dar ce să fac dacă contorul nu arată numărul real al răspunsurilor date de mine?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Actualizarea numărului de răspunsuri date, a punctajului, a numărului de întrebări puse şi a fundelor primite se face DOAR în ziua următoare!

Deci, răspunsurile pe care le-ai dat azi vor fi afişate la profilul tău doar în ziua următoare ( adică mâine ).
În schimb, dacă vrei să le găseşti/reciteşti/verifici, le găseşti în secţiunea "Raspunsurile mele" din grila portocalie din stânga happy

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Raspunsurile se actualizeaza a doua zi!

| RareşTPUro a răspuns:

Primele 100 raspunsuril a le "Juniorilor", trebuiesc validate rand pe rand. Ai rabdare ca se vor updata la zi.

| alexandrualind a răspuns:

Trebuie sa astepti o zi. Daca raspunsurile tale sunt irelevante atunci nu se puncteaza.