| Amy a întrebat:

Funda! De ce nu mi se mai calculeaza(da aproximativ o saptamana)la profil("Raspunsuri") numarul raspunsurilor pe care le-am dat? arata acelasi numar(534) chiar daca am raspuns in fiecare zi. chiar daca am trimis cerere la
"Contact" tot nu au remediat problema. thinking voua tot asa vi se intampla?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca am dat site-ul peste cap cu atatea intrebari si raspunsuri! laughing Administratorii au dat bir cu fugitii! Telefoanele le-au inchis ...si sunt cu totii pe o plaja din Malibu! laughing

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

@NOname imi place optimismul tau! Calmeaza spiritele!

neluL
| neluL a răspuns:

@NOname OK! laughing...tu stii mai bine! Esti mai mare pe aici, eu am doar 4 luni (nou nascut)Totusi sunt chestii aici pe site la care eu nici nu sunt atent daca merg sau nu din toate contorizarile astea! Imi pare bine ca de la usheri mai invat si eu cate ceva! laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul este blocat, mai puțin actualizarea numărului de fundițe!
De unde ai această informație că în această perioadă nu de fac actualizări, @NOname? De câteva zile (mai bine de 7 la număr) totul este nemișcat! Deci?
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve. Deci, stai linistita!
Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

NeluL-e, calmez spiritele, constienta fiind ca problema se va rezolva in scurt timp. Anul trecut s-a intamplat la fel de cel putin 2-3 ori si de fiecare data s-a terminat cu bine, asa ca nu-mi fac griji deloc (nici altii n-ar trebui sa si le faca).
Mai pleaca si adminii la o bere, la un mic. Ce sa-i faci? Toti au nevoie de o vacanta.