| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema. Am 100 de raspunsuri si am ramas junior nu sunt senior, si cu cat este mai mic rankul atat este mai bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cu cat e mai mic cu atat e mai bine.
Si trebuie sa ai minim 10 zile de activitate ca sa fi senior.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A ok multumesc. Tie iti dau funda find cea mai sincera si mai draguta nu mai astept pe altii PRIMUL VENIT PRIMUL SERVIT! Bravo

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Rankul arata pozitia ta in clasamentul userilor TPU.Trebuie sa ai si minim 10 zile de cand ai contul pentru a fi senior, tu ai abia o zi.